Reklama w autobusach komunikacji miejskiej

Oferujemy Państwu nową, oryginalną formę reklamy jaką są spoty emitowane na ekranach LCD w autobusach komunikacji publicznej. Reklama na tzw. Dv-Box'ach jest z wielkim powodzeniem wykorzystywana w krajach zachodnich. Jej tamtejszy sukces utwierdza nas w przekonaniu, że również w Polsce może stać się niezwykle skuteczną formą promocji.

Aktualnie posiadamy dostęp do autobusów w największych miastach Polski. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt z działem handlowym.

Korzyści reklamy w komunikacji miejskiej:

- Reklama jest dynamiczna, co skutecznie przyciąga uwagę widza.
- Reklama emitowana 7 dni w tygodniu między 5.00 a 24.00 w 10 minutowych blokach pomiędzy ciekawostkami.
- Odbiorca - pasażer nie może wyłączyć ani przełączyć danej reklamy.
- Promocja w autobusie jako jedyna dociera do odbiorców w momencie największej chłonności umysłu (nigdzie się nie spieszą i nie mają nic innego do zrobienia).
- Niski koszt dotarcia do klienta (emisja 6 razy w ciągu godz. ok. 750 razy tygodniowo).

Promocja w autobusach - to nowa forma przekazu dla wszystkich reklamodawców

Lokalizacje


Usługa reklamy w środkach komunikacji miejskiej realizowana jest poprzez emisję spotów reklamowych na monitorach lcd zamontowanych w autobusach. Jest to nowoczesna i atrakcyjna forma promocji, docierająca do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę z czystej ciekawości i braku innych zajęć podczas nieuniknionych i niejednokrotnie długich dojazdów komunikacją, na które wiele osób musi przeznaczyć swój cenny czas w ciągu dnia. Bloki reklamowe mają odpowiednią długość, aby podczas jazdy pasażer mógł zobaczyć wszystkie reklamy.
Monitory umieszczone są w optymalnym miejscu wnętrza autobusu, aby zapewnić jak największej liczbie osób dostateczną czytelność i widoczność obrazu. Jednocześnie dbamy o dostosowanie tworzonych przez nas reklam na zlecenie klientów do uwarunkowań percepcji w takich specyficznych warunkach. Charakterystyczną cechą tej formy reklamy, jest brak dźwięku - komunikat jest ograniczony do wizji. Wizualne środki wyrazu obrazu ruchomego odgrywają główną rolę w tym sposobie przekazu komunikatu reklamowego.
Bloki reklamowe urozmaicone są pasmem informacyjnym o różnorodnej tematyce skierowanej do szerokiego grona odbiorców.
Oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę reklamy w autobusach na terenie Śląska (Katowice i in.), Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin) oraz pozostałych większych ośrodkach miejskich na terenie kraju (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i in.).
Zapewniamy możliwość wykonania spotów reklamowych dla klientów z nadesłanych materiałów typu logo, hasła reklamowe i inne materiały promocyjne bądź też dopasowania posiadanych materiałów wideo do wymagań emisyjnych w danej lokalizacji. Nasza elastyczna oferta pozwala w szerokim zakresie sprostać oczekiwaniom klienta. Dostępne są opcje określenia ilości dni trwania emisji, liczby pojazdów, długości spotu. Przy większych kampaniach gwarantujemy rabaty.
Skorzystaj z nowoczesnej formy promocji jaką jest reklama w autobusach komunikacji miejskiej KZK GOP, MPK, PKM, ZTM, MZK, ZKM. Udostępniamy powierzchnie reklamowe usytuowane bardzo blisko odbiorcy, czyli mieszkańców miast poruszających się środkami transportu zbiorowego. Nie trzeba nawet zaglądać w statystyki, aby mieć świadomość naprawdę imponującej liczby pasażerów w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca. Przykładowo w jednym autobusie reklama typowo wyświetlana jest mniej więcej co 10 minut, czyli 6 razy w ciągu godziny, czyli ponad 100 razy w ciągu doby – dla spotu o długości 15s jest to nawet pół godziny emisji na 1 monitorze!
Powierz nam kwestie zdobywania klientów, promocji marki bądź eventów i przekonaj się o skuteczności reklamy w środkach transportu miejskiego. Nasza reklama posiada sprecyzowany obszar na którym dociera do odbiorców i jest świetnym narzędziem w przypadku kampanii lokalnych.
Dynamiczna reklama nie pozostanie nie zauważona i bez wątpienia zwraca uwagę pośród tradycyjnych statycznych nośników reklamowych. Atrakcyjna forma przekazu to krok ku nowoczesnym środkom komunikacji i rozszerzenie skuteczności reklamy o niezagospodarowane dotąd obszary. Postaw na innowacyjną technologię.