Gdańsk Al. Grunwaldzka przy Hali Olivia

Powierzchnia ekranu: 60 m2
Rozdzielczość: 512 x 288 px
Proporcje obrazu: 16:9
Opis lokalizacji - ekran usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, łączącej Gdańsk z Gdynią i Sopotem. Jedno z centralnych skrzyżowań, będące głównym węzłem dojazdowym do północno-zachodnich dzielnic Gdańska: Przymorza, Zaspy, Żabianki. Bezpośrednie sąsiedztwo kampusu Uniwersytetu Gdańskiego oraz 6 wielkopowierzchniowych obiektów handlowych – Familia, Oliwa, Media Markt, Castorama, Praktiker, Ala Centrum. Obok hala widowiskowo – sportowa Olivia.


Gdynia ul. Chwaszczyńska 51 / Nowowiczlińska

Powierzchnia ekranu: 23 m2
Rozdzielczość: 512 x 288 px
Proporcje obrazu: 16:9
Opis lokalizacji: ekran zlokalizowany jest w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Gdyni – u zbiegu ulic Chwaszczyńskiej i Nowowiczlińskiej – drogi dojazdowej do hipermarketu TESCO – Karwiny. Droga ta obsługuje cały ruch do/z TESCO w kierunku obwodnicy trójmiejskiej i centrum Gdyni, jest główną drogą dojazdową do dzielnic Dąbrowa, Dąbrówka, Wiczlino oraz drogą wylotową z Gdyni w kierunku Kartuz/Kościerzyny (duży ruch turystyczny w okresie letnim).


Gdynia ul. Kcyńska / Morska

Powierzchnia ekranu: 20 m2
Rozdzielczość: 576 x 288 px
Proporcje obrazu: 2:1
Opis lokalizacji - ekran zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulicy Morskiej i Kcyńskiej (wyjazd z Tesco), bezpośrednio przed wjazdem na Obwodnicę Trójmiejską. W polu widzenia ekranu również dwa przystanki autobusowe obsługujące 12 linii komunikacyjnych każdy. Lokalizacja przy jedynej drodze ‘wlotowej’ do Trójmiasta od strony Rumii / Szczecina / Berlina / Półwyspu Helskiego.


Gdynia Al. Zwycięstwa 187/ Wielkopolska

Powierzchnia ekranu: 30 m2
Rozdzielczość: 1152 x 640 px
Proporcje obrazu: 16:9
Opis lokalizacji – ekran zlokalizowany w Gdyni Orłowie na głównym trakcie łączącym Gdynię z Sopotem i Gdańskiem, na skrzyżowaniu Alei Zwycięstwa i ulicy Wielkopolskiej. Ulica Wielkopolska to główna arteria dojazdowa do dzielnic Kack, Karwiny, Dąbrowa. Skrzyżowanie przy którym umiejscowiono ekran obsługuje cały ruch do/z centrum Gdyni w kierunku Sopotu i Gdańska oraz do Obwodnicy Trójmiasta.


Rumia ul. Grunwaldzka / Żwirki i Wigury

Powierzchnia ekranu: 23 m2
Rozdzielczość: 512 x 288 px
Proporcje obrazu: 16:9
Opis lokalizacji: ekran zlokalizowany jest najbardziej uczęszczanym miejscu w Rumi - u zbiegu ulic Grunwaldzkiej z ul. Dąbrowskiego oraz Żwirki i Wigury. Droga ta obsługuje cały ruch do/z Rumi , Redy. Jest główną drogą dojazdową na Półwysep Helski , Władysławowo, Jastrzębią Górę. Ekran zlokalizowany jest w centralnym miejscu skrzyżowania na wprost samochodów wjeżdżających do Rumii w kierunku Półwyspu Helskiego . W pobliżu stacja kolejowa Rumia oraz Castorama, McDonalds.